Offering you a complete choice of products which include 110mm swr pipe and 75mm swr pipe.
₹ 280 / Piece Get Latest Price
| Nominal Diameter | 110 mm |
| Pipe Length | 6 m |
| Ring Class | Type A |
| SWR Type | Plain End |
| Material | PVC |
| Application | Sewer Line |
| Brand | Spider |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 156 / Piece Get Latest Price
| Nominal Diameter | 75 mm |
| Pipe Length | 6 m |
| Ring Class | Type A |
| SWR Type | Plain End |
| Material | PVC |
| Brand | Spider |
Minimum order quantity: 200 Piece
Nikunj Patel (Partner)
Shivom Polyplast (India) Private Limited
2nd Floor, Sanad 23 Plot 308 City Survey 3247, Unity Viral 1, Bhakti Nagar Main Road, Bhakti Nagar, Street No 6 Bhaktinagar Station Plot
Rajkot - 360002, Gujarat, India