Prominent & Leading Manufacturer from Rajkot, we offer 75mm swr double tee and 110mm swr double tee.
₹ 58 / Piece Get Latest Price
| Size | 75 mm |
| Material | PVC |
| Ring Type | Solvent Fit |
| Application | Drainage |
| Flow Direction | Double Tee |
| Working Pressure | 0.2 bar |
| Brand Name | Spider |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 121 / Piece Get Latest Price
| Size | 110 mm |
| Material | PVC |
| Ring Type | Solvent Fit |
| Application | Drainage |
| Flow Direction | Double Tee |
| Working Pressure | 0.2 bar |
| Brand Name | Spider |
| Type | SWR |
Minimum order quantity: 200 Piece
Nikunj Patel (Partner)
Shivom Polyplast (India) Private Limited
2nd Floor, Sanad 23 Plot 308 City Survey 3247, Unity Viral 1, Bhakti Nagar Main Road, Bhakti Nagar, Street No 6 Bhaktinagar Station Plot
Rajkot - 360002, Gujarat, India