Our range of products include 75mm 45 degree swr bend and 110mm 45 degree swr bend.
₹ 30 / Piece Get Latest Price
| Connection Type | Ring Fit |
| Material | PVC |
| Bend Angle | 45 degree |
| Size | 75 mm |
| Brand | Spider |
| Pressure Rating | 0.4 bar |
| Type | SWR |
Minimum order quantity: 200 Piece
₹ 60 / Piece Get Latest Price
| Connection Type | Ring Fit |
| Material | PVC |
| Bend Angle | 45 degree |
| Size | 110 mm |
| Brand | Spider |
| Pressure Rating | 0.4 bar |
| Type | SWR |
Minimum order quantity: 200 Piece
Nikunj Patel (Partner)
Shivom Polyplast (India) Private Limited
2nd Floor, Sanad 23 Plot 308 City Survey 3247, Unity Viral 1, Bhakti Nagar Main Road, Bhakti Nagar, Street No 6 Bhaktinagar Station Plot
Rajkot - 360002, Gujarat, India